Fleshless od počátku do dnes !!!

Počátky české deathmetalové kapely Fleshless se datuje do roku 1993 v Děčíně. Za 25 let své existence vydala kromě jiného 8 studiových alb. Fleshless patří mezi stálice české deathmetalové scény. Frontman Vladimír  je rovněž známým propagátorem extrémní undergroundové scény, majitelem nahrávací společnosti NICE TO EAT YOU records a organizátorem oblíbeného festivalu NICE TO EAT YOU Deatfest.
V roce 2018 a po 3 letech od posledního studiového alba „Devoured Beyond recognition“ (2015) se FLESHLESS vrátili do studia k nahrání své deváté desky „Doomed.“ Deska navazuje na poslední studiový počin EP „Dethroned in Shadows,“ nahrané v roce 2017 v Severočeském studio The Barn pod vedením hudebního producenta, zvukového inženýra, hudebníka a leadera skupiny MEAN MESSIAH Dana Frimla.
Nahrávání začalo 31. srpna 2018 a FLESHLESS se znovu vratili za Danem Frimlem do studia The Barn. Své desky zde nahrávali kapely jako  TORTHARRY, MEAN MESSIAH, SMASHING DUMPLINGS nebo DILLIGENCE.
„Doomed“ vyšlo jako klasické CD a LP pod hlavičkou německého vydavatelství Rotten Roll Rex zastupující takové jména jako HAEMORRHAGE, SPASM nebo GUTALAX.
Desku opět otextoval Tomáš „Chymus“ Hanzl (ANTIGOD, EX-ISACAARUM, EX-AHUMADO GRANUJO). Hlavní grafický motiv desky namaloval Rudi Gorgingsiucide art a o finální grafickou úpravu a fotografie se postarala Renáta „Renhule“ Filipi (EX-FELISHA).
25 let na metalové scéně oslavili Fleshless se svými fanoušky albem „Doomed.“
Do současné chvíle Fleshless koncertovali bezmála na tisíci koncertech a festivalech napříč třemi kontinenty. Nechyběla ani turné po Jižní a Severní Americe či Evropě.

 

 

 

Fleshless – death metal

Fleshless – death metal

Fleshless – death metal

Fleshless – death metal